Standardowy czas dostawy zamówienia to od 2 do 5 dni roboczych. jest to czas potrzebny do zaksięgowania opłaty, przygotowania do wysłania i dostawy paczki. Na podany adres email będzie wysłana informacji o nadaniu i przekazaniu paczki kurierowi.

Ogólne informacje na temat dostaw przez kurierów:

Kurierzy DHL dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

Kurierzy DPD dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

Kurierzy Inpost dostarczają przesyłki w godz. 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

DHL Parcel: Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia. W przypadku braku doręczenia, paczka zostanie przekazana do najbliższego punktu DHL Parcel. Paczka pozostanie tam do odbioru przez okres 7 dni. Informacja o nieudanej próbie doręczenia oraz lokalizacji paczki zostanie wysłana mailowo przez DHL.

DPD: Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na 5 dni roboczych do najbliższego punktu DPD i dopiero stamtąd zostaje odesłana do AthleticWorld.

InPost: Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, kurier pozostawi pod adresem doręczenia awizo lub powiadomi wiadomością sms lub e-mail o tym, że może przesyłkę można odebrać w przeciągu 3 dni roboczych we wskazanym punkcie InPost

Nie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka? Sprawdź na stronie wybranego przewoźnika status paczki wpisując numer nadanej paczki przesłanej na Twój adres email.

Linki do śledzenia przesyłek:

Śledzenie przesyłki DHL

Śledzenie przesyłki DPD

Śledzenie przesyłki InPost

Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.