W sklepie Athletic World możesz dokonać opłaty za pomocą szybkiego przelewu internetowego systemem Przelewy24. Wybierając tę metodę system przekieruje Cię do Twojego banku. Z reguły zaksięgowanie wpłaty trwa kilka minut od dokonania przelewu. Pamiętaj, aby nie wyłączać okna przeglądarki zanim cały proces nie zostanie pomyślnie zakończony. System opłat internetowych Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje specjalne szyfrowanie SSL, które zapewnia ochronę, bezpieczeństwo i poufność zawieranych transakcji.

Płatność za pomocą PayPal

W sklepie Athletic World możesz dokonać opłaty za pomocą płatności PayPal. Wybierając tą metodę zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal wystarczy zalogować się na swoje konto. Jeśli nie posiadasz konta, możesz zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto i potwierdzić opłatę.

Zamówienie będzie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty, która przeważnie trwa kilka minut. Po zakończeniu płatności otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia.

Płatność przelewem tradycyjnym

Zaksięgowanie wpłaty trwa dłużej, średnio jest to od 2-4 dni robocze. Jak tylko wpłata zostanie zatwierdzona, zamówienie zostanie przekierowane do realizacji. Zamówione artykuły pozostają dla Ciebie zarezerwowane przez 5 dni.

Dane do przelewu:

BeautifulBody – Wiesława Siniakowicz
ul. Ołówkowa 1b/5
05-800 Pruszków
NIP: 6030032924

Numer rachunku bankowego: ING BANK ŚLĄSKI 89 1050 1924 1000 0092 3267 2312

WAŻNE: w tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia.