Better Bodies

Filters
Reset
Reset
Reset
Reset

Szwedzka firma z odzieżą sportową Better Bodies

Firma powstała we wczesnych latach 80tych. Założycielem jest guru fitness tamtych czasów – Brian Moss. Przygoda zaczęła się od otwarcia siłowni w Nowym Yorku o nazwie Better Bodies. Brian Moss firmę sprzedał w 2006 roku. Firma rozpoczynała działalność jako agencja modelek w świecie w fitness i odniosła duży sukces w USA. Ubrania z logiem Better Bodies produkowane na potrzeby sesji zdjęciowych, budziły ogromne zainteresowanie. Rozpoczęto prace na pierwszą małą kolekcją odzieży na życzenie klientów. I tak o to kontynuuje tą działalność po dziś dzień. Obecnie Better Bodies jest światową marką produkującą sportową odzież premium.

Firma zajmuje się produkcją odzieży przeznaczonej do treningu oraz dla fanów sportowego stylu ubierania się na co dzień.

Ubrania są wysokiej jakości i funkcjonalności. Projekty są zawsze dobrze dopracowane, a mankamenty szybko modyfikowane. Odzież dopasowana jest do wymagań dyscyplin sportowych. Projektanci biorą pod uwagę wytyczne i potrzeby sportowców oraz osób użytkujących ubrania sportowe na co dzień.

W bazie firmy Better Bodies można znaleźć produkty, dzięki którym ubierzesz się od góry do dołu. Często pojawiają się też nowości.

Firma daje duży wybór staników sportowych, bluzek z długim rękawem, z krótkim rękawem. Better Bodies produkuje bluzki typu Crop top czy tanki. Posiadają piękne bluzy o regularnej długości, jaki w stylu crop top oraz szeroki wybór legginsów bezszwowych Better Bodies z wysokim stanem. Firma produkuje nie tylko odzież damską ale i męską. W swoim zapleczu posiadają także akcesoria i dodatki sportowe. Znajdziesz tam między innymi skarpety, czapki, plecaki, rękawiczki treningowe czy gumy treningowe.

Wizją firmy jest tworzenie odzieży dla osób aktywnych sportowo na każdym poziomie zaawansowania, sportowców czy osób lubiących sportowy styl życia dbających o swoje ciało i zdrowie.

Hasłem przewodnim marki jest “Better Bodies lifestyle – the lifestyle of fitness”.